NAS-сервер WD My Cloud EX2 Ultra 36 ТБ
Відео 13Фото 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra 36 ТБ |
|
Підтримка хмарних технологій віддаленого доступу до даних. Компактні розміри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud EX2 Ultra
Ціни на WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ | від 1 291 zł | 11 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ | від 1 657 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 ТБ | від 2 029 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ | від 2 823 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ | від 3 959 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 ТБ | від 4 300 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra без HDD | від 718 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →