Serwer plików NAS WD My Cloud PRO PR4100 24 TB
Zdjęcia 8 | 5 878 zł Kup! WD 24TB My Cloud PR4100 - WDBNFA0240KBK-EESN, Hard Drive WDBNFA0240KBK-EESWesterndigital.comOficjalny partner WD Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
WD My Cloud PRO PR4100 24 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje WD My Cloud PRO PR4100
Ceny na WD My Cloud PRO PR4100 |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud PRO PR4100 8 TB | od 3 662 zł | 2 oferty | ||
WD My Cloud PRO PR4100 16 TB | od 4 400 zł | 2 oferty | ||
WD My Cloud PRO PR4100 24 TB | od 5 878 zł | 1 oferta | ||
WD My Cloud PRO PR4100 40 TB | od 7 485 zł | 2 oferty | ||
WD My Cloud PRO PR4100 bez HDD | od 2 283 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →