NAS-сервер WD My Cloud Home Duo 8 ТБ (WDBMUT0080JWT-EESN)
Відео 9Фото 11 |
WD My Cloud Home Duo 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Home Duo 8 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Cloud Home Duo - 8TB - Serwer NAS | 1 524 zł |
WD 8TB My Cloud Home Duo - WDBMUT0080JWT-EESN, Hard Drive WDBMUT0080JWT-EE | 1 791 zł |
Western Digital Usb3 8tb My Cloud Home Duo Sas Hard Disk Drive Posrebrzany | 1 690 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud Home Duo
Ціни на WD My Cloud Home Duo |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home Duo 4 ТБ | від 1 455 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 6 ТБ | від 1 470 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 8 ТБ | від 1 524 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud Home Duo 12 ТБ | від 2 021 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 16 ТБ | від 2 661 zł | 8 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 20 ТБ | від 3 447 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →