NAS-сервер WD My Cloud Home Duo 12 ТБ (WDBMUT0120JWT-EESN)
Відео 9Фото 11 |
WD My Cloud Home Duo 12 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Home Duo 12 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Cloud Home Duo - 12TB - Serwer NAS | 2 063 zł |
Serwer plików WD My Cloud Home Duo 12TB (WDBMUT0120JWT-EESN) | 2 021 zł |
WD 12TB My Cloud Home Duo - WDBMUT0120JWT-EESN, Hard Drive WDBMUT0120JWT-E | 2 399 zł |
WD My Cloud Home Duo 12TB - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie | 2 499 zł |
Western Digital My Cloud Home Duo 12tb Nas Storage System Biały WDBMUT0120 | 2 256 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud Home Duo
Ціни на WD My Cloud Home Duo |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home Duo 4 ТБ | від 1 455 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 6 ТБ | від 1 470 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Home Duo 8 ТБ | від 1 524 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud Home Duo 12 ТБ | від 2 021 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 16 ТБ | від 2 675 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 20 ТБ | від 3 447 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →