NAS-сервер WD My Cloud PRO PR4100 32 ТБ
Фото 8 | Очікується у продажу 7 204 zł Форм-фактор: настільний; Слотів 3.5" (шт): 4; Об'єм передвстановлених накопичувачів (ТБ): 32; SATA 2; SATA 3; Підтримка RAID: RAID 0; RAID 1; RAID 5; RAID 10; JBOD; Програмні функції: FTP-сервер; мультимедіа (DLNA, iTunes, uPnP); транскодування; резервне копіювання; DDNS; Розміри (мм): 232x170x192 |
WD My Cloud PRO PR4100 32 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WD My Cloud PRO PR4100
Ціни на WD My Cloud PRO PR4100 |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud PRO PR4100 8 ТБ | від 3 662 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 16 ТБ | від 4 400 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 24 ТБ | від 5 878 zł | 1 пропозиція | ||
WD My Cloud PRO PR4100 40 ТБ | від 7 485 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 без HDD | від 2 283 zł | 2 пропозиції |