USB-флешка Verbatim Nano 16 ГБ
Фото 7 |
Verbatim Nano 16Gb 16 ГБ32 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Nano 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive Verbatim Nano, 16 GB (49821) | 31 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 16GB, Nano, Store N Go, černý, 49821, US | 31 zł |
Pendrive Verbatim Nano, 16 GB (49821) | 30 zł |
Модификації Verbatim Nano
Ціни на Verbatim Nano |
---|---|---|---|---|
Verbatim Nano 16 ГБ | від 30 zł | 3 пропозиції | ||
Verbatim Nano 32 ГБ | від 30 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо