Смартфон Realme 9i 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 27Фото 8 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.6; роздільна здатність екрану: 2412х1080 (20:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 84; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Snapdragon 680 4G; Процесор (ГГц): 2.4; Графічний процесор: Adreno 610; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 128; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Realme →
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 1 018 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 665, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 171 г
від 1 333 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 638 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 544 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 556 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 499 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 547 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 676 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 699 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 50 МП, + 2 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
Realme 9i 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.6 ", 2412х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Realme 1-x (середні)Порівняти в таблиці →
від 2 048 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 1 425 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 528 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 979 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 739 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 1 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 1 453 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 683 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 960 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 182 г
від 514 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 1 163 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 982 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 759 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 799 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
Відеоогляди
realme 9i 5G - moc i szybkość w jednym? Ale czy na pewno?
27 листопада 20222 085 переглядів
realme 9i - (nie)udany smartfon
6 березня 20222 336 переглядів
realme 9i | Pierwsze Wrażenia
16 лютого 20221 759 переглядів
Realme 9i 5G (2022) | Nowy Świetniak do 1000zł! Recenzja
27 жовтня 20224 759 переглядів
REDMI Note 11 vs realme 9i SPEED TEST Snapdragon 680
24 травня 2022562 перегляда
realme 9i vs MOTOROLA Moto g31 SPEED TEST Snapdragon 680 vs Helio G85
19 серпня 20222 137 переглядів
Redmi Note 11 Recenzja - LEPSZY niż realme 9i? | Wszystko co trzeba wiedzieć #PrzedZakupem
27 лютого 202215 198 переглядів
Realme 9i || Unboxing || First Impressions || Review || Better than Realme 8i ||
27 січня 20221 227 переглядів
Realme 9i Unboxing and Review
4 грудня 2022418 переглядів
Realme 9i Unboxing & First Look Downgrade Ya Upgrade ? Best Mobile Under 15000 ? | 9i vs Realme 8i
1 лютого 20221 526 переглядів
Realme 9i 5G || Quick Unboxing || In Telugu || Flipkart Big Billion Days Sale ||
27 жовтня 2022618 переглядів
Realme 9i 4Gb 64Gb Unboxing best parice 2023
27 січня 20232 107 переглядів
Realme 9i 5G Unboxing & Honest Review Budget #5G Smartphone in Hindi @tech2brothers
26 листопада 2022437 переглядів
REALME 9i UNBOXING | AI Beauty 2.0
26 лютого 2022456 переглядів
Realme 9i 5G 2022 unboxing and first impression s | Realme 9i 5G a offline phone from Realme
27 серпня 2022358 переглядів
Realme 9i unboxing//Asli sach snapdragon 680?
27 січня 2022256 переглядів
Realme 9i 5G unboxingFirst Look Mediatek Dimensity 810 5G Processor 6.6 inch Full HD+ Display
3 вересня 2022445 переглядів
Realme 9i Unboxing & Initial Impressions नेपालीमा
13 березня 2022361 перегляд
Realme 9i 5G Unboxing And First Impressions
18 серпня 2022603 перегляда
Realme 5g Unboxing & Review | Realme 9i 5g 6gb & 128gb First Look
2 листопада 2022268 переглядів
Realme 9i 5G Unboxing |Killer Look Realme 9i 5G Price & Specifications |realme 9i 5g review
18 серпня 2022170 переглядів
Realme 9i Unboxing: 50MP AI Camera and Lot More
22 лютого 2022469 переглядів
REALME 9i 5G - UNBOXING & REVIEW - TAMIL
18 серпня 202232 295 переглядів
Realme 9i Unboxing#trending #viral #zaissvlogs
27 липня 20222 180 переглядів
Realme 9i Unboxing & First Impression | 50MP | 5000MAH Battery
21 квітня 2022139 переглядів
realme 9i 5g va moto g62 5g || comparison || price || specs
18 серпня 20223 342 перегляда
realme 9i 5g vs redmi note 10t | realme 9i 5g | redmi note 10t 5g review
19 серпня 20221 614 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme 9i
Ціни на Realme 9i |
---|---|---|---|---|
Realme 9i 64 ГБ / 4 ГБ | від 514 zł | 7 пропозицій | ||
Realme 9i 128 ГБ / 4 ГБ | від 759 zł | 8 пропозицій |