Карта пам'яті Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 ГБ (LCXEXSL128G-RNENG)
Фото 5 |
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar CFexpress Professional 128 GB typ B 1000 MB/s nagrywarka wideo 4k se | 545 zł |
Lexar CFexpress 128GB Type B Silver Serie (w magazynie!) | 509 zł |
Lexar 128GB Professional Type B SILVER 1750MB/s - darmowy odbiór w 22 mias | 349 zł |
Модификації Lexar Professional CFexpress Type B Silver
Ціни на Lexar Professional CFexpress Type B Silver |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 ГБ | від 349 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 256 ГБ | від 479 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512 ГБ | від 849 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо