Карта пам'яті Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512 ГБ (LCXEXSL512G-RNENG)
Фото 6 |
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lexar Professional CFexpress Type B Silver
Ціни на Lexar Professional CFexpress Type B Silver |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 ГБ | від 349 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 256 ГБ | від 479 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512 ГБ | від 849 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →