Карта пам'яті Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 256 ГБ (INCFE256G1700/1600/S400)
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Integral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Integral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
INTEGRAL UltimaPro X2 CFExpress Cinematic Typ B 2.0 256GB | 849 zł |
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Memory 2.0 256GB | 849 zł |
Karta pamięci Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Memory Card Type B | 1 499 zł |
Модификації Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card
Ціни на Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card |
---|---|---|---|---|
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 256 ГБ | від 849 zł | 4 пропозиції | ||
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 512 ГБ | від 693 zł | 2 пропозиції | ||
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 1 ТБ | від 2 999 zł | 1 пропозиція | ||
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 1.95 ТБ | від 2 999 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →