Карта пам'яті Lexar Professional CFexpress Type B Silver 256 ГБ (LCXEXSL256G-RNENG)
Фото 6 |
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional CFexpress Type B Silver 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Profesjonalna karta CFexpress typu B srebrna 1000 MB/s 256 GB LCXEXS | 733 zł |
Lexar CFexpress 256GB Type B Silver Series | 629 zł |
Lexar 256GB Professional Type B SILVER 1750MB/s - darmowy odbiór w 22 mias | 479 zł |
Модификації Lexar Professional CFexpress Type B Silver
Ціни на Lexar Professional CFexpress Type B Silver |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 ГБ | від 349 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 256 ГБ | від 479 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512 ГБ | від 849 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →