Karta pamięci Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512 GB (LCXEXSL512G-RNENG)
Zdjęcia 6 |
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar Professional CFexpress Type B Silver
Ceny na Lexar Professional CFexpress Type B Silver |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 GB | od 349 zł | 4 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 256 GB | od 479 zł | 3 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512 GB | od 849 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →