Karta pamięci Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 GB (LCXEXSL128G-RNENG)
Zdjęcia 5 |
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar CFexpress Professional 128 GB typ B 1000 MB/s nagrywarka wideo 4k se | 545 zł |
Lexar CFexpress 128GB Type B Silver Serie (w magazynie!) | 509 zł |
Karta pamięci Lexar CFexpress 128GB Pro Type B Silver (1750MB/s) - Raty | 449 zł |
Lexar 128GB Professional Type B SILVER 1750MB/s - darmowy odbiór w 22 mias | 349 zł |
Modyfikacje Lexar Professional CFexpress Type B Silver
Ceny na Lexar Professional CFexpress Type B Silver |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 128 GB | od 349 zł | 4 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 256 GB | od 479 zł | 3 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Type B Silver 512 GB | od 849 zł | 2 oferty |
Polecamy