Конструктор Lego Monkie Kids Team Dronecopter 80023
Відео 13Фото 15 |
Lego Monkie Kids Team Dronecopter 80023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Monkie KidПорівняти в таблиці →
від 935 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 929 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 609 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 650 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 893 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 799 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 2187 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 320 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 880 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 995 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1427 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 495 zł
вік 9+, унісекс, деталей 1406 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 199 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1629 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 105 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 2364 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 999 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1959 шт, моделей 2, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 399 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 789 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 950 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 832 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 270 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 529 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1582 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 137 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 277 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 650 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1462 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 300 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 774 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO 80023 - Monkie Kid's Team Dronecopter Offical Pictures #shorts
23 січня 2021281 перегляд
Building Lego Monke Kid Monke Kids Team Dronecopter SET 80023 PART 1 4 K
8 квітня 2021323 перегляда
80023 Team Dronecopter _ Lego Monkie Kid Speed Build _ 몽키키드 팀 드론곱터
7 червня 2021487 переглядів
Treyven's lego building demo - Monkie Kid's Team Dronecopter, lego code 80023
21 березня 2021216 переглядів
Building Lego Monke Kid Monke Kids Team Dronecopter SET 80023 PART 2 4 K
9 квітня 2021188 переглядів
LEGO Monkie Kid Sets Spring 2021Official Images LEGO 80018, 80019, 80020, 80021, 80022, 80023, 80024
7 лютого 2021249 переглядів
LEGO Monkey Kid 80023 Dronecopter UNBOXING | SPEED BUILD | REVIEW
23 липня 2022463 перегляда
Building Lego Monke Kid Monke Kids Team Dronecopter SET 80023 PART 5 4 K
12 квітня 2021260 переглядів
Monkie Kid Quadcopter 80023 - What parts are new?
8 листопада 20201 033 перегляда
LEGO Instructions | Monkie Kid | 80023 | Monkie Kid’s Team Dronecopter
3 березня 2021544 перегляда
Building Lego Monke Kid Monke Kids Team Dronecopter SET 80023 PART 3 4 K
10 квітня 2021262 перегляда
Building Lego Monke Kid Monke Kids Team Dronecopter SET 80023 PART 4 4 K
11 квітня 2021272 перегляда
Unboxing Lego Monke Kid Monke Kids Team Dronecopter SET 80023 4 K
6 квітня 2021906 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 439 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 489 zł
вік 10+, унісекс, фентезі, деталей 1673 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 10+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1360 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 572 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 498 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1739 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1582 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1508 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 446 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1171 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 489 zł
вік 12+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1212 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 524 zł
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі