Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF552C36BBEAK2-16
Відео 2Фото 7 |
Kingston Fury KF552C36BBEAK2-16 4800 МГц CL38 5200 МГц CL36 EXPO 5200 МГц CL40 5600 МГц CL36 5600 МГц CL40 6000 МГц CL36 6000 МГц CL40 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF552C36BBEAK2-16
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Beast RGB DDR5-5200 - 16GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - | 407 zł |
Kingston Fury Beast Black RGB EXPO 16GB [2x8GB 5200MHz DDR5 CL36 DIMM] RD- | 379 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 16GB 5200MHz | 375 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 16GB 5200MHz KF552C36BBEAK2-16 | 375 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF548C38BBAK2-16 | від 326 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF552C36BBEAK2-16 | від 367 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF552C40BBAK2-16 | від 344 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF556C36BBEAK2-16 | від 367 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF556C40BBAK2-16 | від 355 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF560C36BBEAK2-16 | від 416 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF560C40BBAK2-16 | від 357 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →