Процесор Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2100T
Відео 6 |
Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2100T |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Sandy Bridge
Ціни на Intel Core i3 Sandy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2100 | від 240 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2120 | від 159 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2125 | від 476 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо