Procesor Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2100T
Wideo 6 |
Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2100T |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Sandy Bridge
Ceny na Intel Core i3 Sandy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2100 | od 240 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2120 | od 159 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Sandy Bridge i3-2125 | od 476 zł | 1 oferta |
Polecamy