Процесор Intel Celeron Comet Lake G5905 BOX
Відео 10 |
Intel Celeron Comet Lake G5905 BOX 2020 рікінтегрована графіка |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Celeron Comet Lake G5905 BOX
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Procesor INTEL Celeron G5905 | 230 zł |
Procesor Intel Celeron G5905 BX80701G5905SRK27 | 299 zł |
Procesor INTEL Celeron G5905 | 230 zł |
Procesor INTEL Celeron G5905 BX80701G5905 | 230 zł |
Intel Celeron G5905 procesor 3,5 GHz 4 MB Smart Cache BX80701G5905 | 242 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Celeron Comet Lake
Ціни на Intel Celeron Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Celeron Comet Lake G5900 BOX | від 207 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Celeron Comet Lake G5905 BOX | від 187 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Celeron Comet Lake G5905 OEM | від 191 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Celeron Comet Lake G5920 BOX | від 321 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Celeron Comet Lake G5920 OEM | від 216 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Celeron Comet Lake G5925 BOX | від 200 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо