Процесор Intel Xeon E5 E5-2420
Відео 25 |
Intel Xeon E5 E5-2420 E5-1410 E5-1428L E5-1603 E5-1607 E5-1620 E5-1650 E5-1660 E5-2403E5-2407 E5-2418L E5-2420 E5-2428L E5-2430 E5-2430L E5-2440 E5-2448L E5-2450 E5-2450L E5-2470 E5-2603 E5-2609 E5-2620 E5-2630E5-2630L E5-2637 E5-2640E5-2643 E5-2648L E5-2650E5-2650LE5-2658 E5-2660 E5-2665E5-2667 E5-2670E5-2680 E5-2687W E5-2690 E5-4603E5-4607 E5-4610 E5-4617 E5-4620 E5-4640 E5-4650E5-4650L |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E5
Ціни на Intel Xeon E5 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E5 E5-2403 | від 600 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2630 | від 104 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2640 | від 80 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2650 | від 356 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 E5-2650L | від 276 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2665 | від 132 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2670 | від 435 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 E5-4603 | від 1 680 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-4650 | від 148 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо