Смартфон Huawei P smart 2021 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 15Фото 22 |
Здоровань-средньобюджетник, який привертає інтерес до власної персони з цілої низки пунктів програми. По-перше, смартфон озброїли великокаліберним екраном з діагоналлю 6.67 дюймів і роздільною здатністю картинки 2400х1080 пікселів. Під потреби об'єктива 8 МП селфі-камери в дисплеї зробили акуратний круглий отвір. Друга важлива особливість моделі — довгограючий характер, що обумовлено застосуванням потужної акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод.
Для мобільного гаджета заявлено понад 16 годин автономності під час відтворення відео й приблизно 12 годин «живучості» під час вебсерфінга всередині мереж LTE. Прискорити процес «заправки» акумулятора пристрою покликана 22.5-ватна зарядка за технологією SuperCharge. В основу «підкапотної начинки» Huawei P smart 2021 ліг чипсет не найпершої свіжості Kirin 710A. Утім, на пару з 4/128 ГБ пам'яті сил йому не позичати в багатьох сценаріях використання смартфона. Що ще? Гаджет фотографує на «чотириповерхову» основну камеру 48 + 8 + 2 + 2 МП, на бічній грані пристрою розташувався дактилоскопічний сканер, працює апарат на Android 10 з фірмовою оболонкою EMUI 10.1.
Купити Huawei P smart 2021 128 ГБ / 4 ГБ
Huawei P smart 2021 - smartfon 128 GB 4 GB RAM Dual Sim Midnight Black 510 | 931 zł |
Smartfon Huawei P Smart, 4/128 GB, zielony | 952 zł |
Huawei P Smart 2021 Smartfon 667" 4GB/128GB 48 Mpx 5000 mAh SuperCharge Cz | 859 zł |
HUAWEI PSMART 2021 CRUSH GREEN 51096ABX | 985 zł |
Huawei P smart 2021 - smartfon 128 GB 4 GB RAM Dual SIM Blush Gold 51096AC | 868 zł |
Серія середньозважених смартфонів Huawei P smart полюбилася багатьом користувачам. Напередодні 2021 року вона поповнилася однойменною моделлю з категорії «народних».
Модні тренди
Пристрій оформлено відповідно до ключових трендів в жанрі сучасного смартфонобудівництва. Передню сторону корпусу займає величезний екран 6.67-дюймової розмірності по діагоналі. Дисплей характеризується роздільною здатністю FullHD+ (2400х1080 пікселів), а в лобовій частці видніється острівець під об'єктив 8 МП фронтальної камери. Задня кришка смартфона виконана з пластику. Вона красиво переливається на світлі, однак швидко покривається відбитками пальців.
Не «Гуглом» єдиним
Чипсет Kirin 710A на борту смартфона новим не назвеш. Він аж ніяк не найшвидший, однак з основними завданнями справляється. Та й вимогливі ігри запускає, якщо дещо «прикрутити» графіку. По частині пам'яті Huawei P smart 2021 має 4 ГБ ОЗП і 128 ГБ місця на внутрішньому носії. Ах, так. У смартфоні немає сервісів Google. Натомість пропонується великий перелік додатків з фірмового магазину AppGallery.
І вдень, і вночі
У чому смартфонів Huawei немає рівних, так це в мобільному фотографуванні. Квадрокамера формату 48 + 8 + 2 + 2 МП відмінно проявляє себе як при денному освітленні, так і в режимі нічної зйомки — позначаються алгоритми «докручування» результатів до прийнятного рівня. Окремої уваги заслуговує довгоживуча акумуляторна батарея ємністю якраз 5000 мАгод. Щоб довго не засиджуватися поряд розетки, їй завезли підтримку прискореної зарядки 22.5 Вт. Для повноти картини смартфону бракує тільки NFC-чипа. Все інше для впевненого входження в медіум-лігу мобільних пристроїв у нього вже є.