Smartfon Huawei P smart 2021 128 GB / 4 GB
Wideo 15Zdjęcia 22 |
Potężny budżetowiec, przyciągający do siebie uwagę z wielu powodów. Po pierwsze smartfon został uzbrojony w wielkokalibrowy ekran o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości obrazu 2400x1080 pikseli. Na potrzeby obiektywu aparatu do selfie 8 Mpx w wyświetlaczu wykonano zgrabny okrągły otwór. Drugą ważną cechą modelu jest jego długotrwały charakter, będący zasługą zastosowania pojemnego akumulatora 5000 mAh.
W przypadku gadżetu mobilnego deklaruje się ponad 16 godzin pracy urządzenia podczas odtwarzania wideo i około 12 godzin podczas surfowania po Internecie w sieciach LTE. 22,5-watowa technologia SuperCharge ma na celu przyspieszenie procesu „tankowania” akumulatora urządzenia. Podstawą platformy sprzętowej Huawei P smart 2021 stał się nie pierwszej świeżości chipset Kirin 710A. Zresztą w parze z 4/128 GB pamięci smartfon znakomicie się spisuje w wielu scenariuszach użytkowania. Co jeszcze? Gadżet wykonuje zdjęcia "czteropiętrowym" aparatem głównym 48 + 8 + 2 + 2 Mpx, co więcej, czytnik linii papilarnych znajduje się z boku urządzenia. Smartfon działa na systemie Android 10 z autorską powłoką EMUI 10.1.
Kup Huawei P smart 2021 128 GB / 4 GB
Huawei P smart 2021 - smartfon 128 GB 4 GB RAM Dual Sim Midnight Black 510 | 931 zł |
Smartfon Huawei P Smart, 4/128 GB, zielony | 952 zł |
Huawei P Smart 2021 Smartfon 667" 4GB/128GB 48 Mpx 5000 mAh SuperCharge Cz | 859 zł |
HUAWEI PSMART 2021 CRUSH GREEN 51096ABX | 985 zł |
Huawei P smart 2021 - smartfon 128 GB 4 GB RAM Dual SIM Blush Gold 51096AC | 866 zł |
Seria smartfonów z średniej półki Huawei P przypadła do gustu wielu użytkownikom. W oczekiwaniu na początek 2021 roku seria została uzupełniona o model o tej samej nazwie z kategorii „ludowej”.
Trendy w modzie
Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z kluczowymi trendami w zakresie projektowania współczesnych smartfonów. Przednią stronę jego obudowy zajmuje ogromny ekran o przekątnej 6,67 cala. Wyświetlacz charakteryzuje się rozdzielczością wyświetlanego obrazu FullHD + (2400x1080 pikseli), a w jego przednim części widać wysepkę na obiektyw przedniego aparatu 8 Mpx. Tylna pokrywa smartfona została wykonana z tworzywa sztucznego. Pięknie mieni się ona w świetle, lecz szybko pokrywa się odciskami palców.
Nie tylko „Google”
Chipset Kirin 710A zainstalowany w smartfonie nie jest chipem ostatniej generacji. Nie jest bynajmniej najszybszy, lecz radzi sobie z głównymi zadaniami. Znakomicie radzi sobie z wymagającymi grami gdy się pomajstruje przy ustawieniach grafiki. Pod względem pamięci Huawei P smart 2021 posiada 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Ponadto w smartfonie brak usług Google. Zamiast nich oferuje się obszerną listę aplikacji z autorskiego sklepu AppGallery.
W dzień i w nocy
W fotografii mobilnej smartfony Huawei nie mają sobie równych. Poczwórny aparat urządzenia formatu 48 + 8 + 2 + 2 Mpx dobrze radzi sobie zarówno w świetle dziennym, jak i nocnym - algorytmy „dokręcają” wynik do akceptowalnego poziomu. Na specjalny hołd zasługuje długowieczna akumulator o pojemności dokładnie 5000 mAh. Aby przez długi czas nie kręcić się przy gniazdku, dostarczono jej obsługę przyspieszonego ładowania 22,5 wata. Dla pełnego obrazu, w smartfonie brakuje tylko chipa NFC. Posiada on wszystko, by pewnie wejść do średniej ligi urządzeń mobilnych.