Смартфон Huawei Ascend D2 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 12Фото 4 |
Huawei Ascend D2 32 ГБ / 2 ГБ
Екран:5 ", 1920x1080 (16:9), 441 ppi
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Камера:13 МП
Акумулятор:3000 мАгод
Вага:170 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Huawei Y (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 842 zł
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, камера: 13 МП, захист IP54, зарядка: 3000 мАгод, 170 г
від 1 032 zł
компактний, 5 ", 294 ppi, Android 5.1, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6735P, камера: 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 160 г
від 750 zł
5.7 ", 282 ppi, Android 8.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425, камера: 13 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 150 г
від 717 zł
6.09 ", 282 ppi, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Mediatek MT6761 Helio A22, камера: 13 МП, зарядка: 3020 мАгод, 150 г
від 585 zł
6.09 ", 282 ppi, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P35, камера: 13 МП, NFC, зарядка: 3020 мАгод, 150 г
АксесуариВсі аксесуари для Huawei Ascend D2 →
Відеоогляди
Huawei Ascend D2 - hands-on Komorkomania.pl
25 лютого 20131 101 перегляд
MWC 2013: Huawei Ascend D2 preview
4 березня 2013235 переглядів
Hands On of the Huawei Ascend D2
8 січня 2013393 перегляда
Ascend D2 - Product Video
8 січня 2013147 переглядів
Huawei Ascend D2 hands on
9 січня 2013449 переглядів
Huawei Ascend D2 Hands On (MWC 2013) (Greek)
1 березня 2013227 переглядів
Huawei Ascend D2 Hands on Demo
18 січня 2013260 переглядів
CES 2013: Huawei Ascend D2- The true flagship
8 січня 2013982 перегляда
Huawei Ascend D2 Hands On - 5-inch Quad Core Smartphone with 1080p Display - CES 2013
8 січня 20132 564 перегляда
Huawei Ascend D2 vs Google Nexus 4 CES 2013
10 січня 2013537 переглядів
Spice Mi-530 Stellar Pinnacle to Huawei Ascend D2, Quick Full Specs Comparison
27 травня 2013173 перегляда
Ausprobiert: Huawei Ascend D2
10 січня 2013542 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 675 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г