Smartfon Huawei Ascend D2 32 GB / 2 GB
Wideo 12Zdjęcia 4 |
Huawei Ascend D2 32 GB / 2 GB
Wyświetlacz:5 ", 1920x1080 (16:9), 441 ppi
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 2 GB
Aparat:13 MP
Akumulator:3000 mAh
Waga:170 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Huawei Y (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 937 zł
1SIM, kompaktowy, 5 ", 441 ppi, Android, 32 GB, RAM 2 GB, aparat: 13 Mpx, ochrona IP54, ładowanie: 3000 mAh, 170 g
od 1 032 zł
kompaktowy, 5 ", 294 ppi, Android 5.1, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6735P, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 160 g
od 750 zł
5.7 ", 282 ppi, Android 8.0, 16 GB, RAM 2 GB, Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 150 g
od 717 zł
6.09 ", 282 ppi, Android 9.0, 32 GB, RAM 2 GB, Mediatek MT6761 Helio A22, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 3020 mAh, 150 g
od 594 zł
6.09 ", 282 ppi, Android 9.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio P35, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3020 mAh, 150 g
Wideo recenzje
Huawei Ascend D2 - hands-on Komorkomania.pl
25 lutego 20131 101 przegląd
MWC 2013: Huawei Ascend D2 preview
4 marca 2013235 przegląd
Hands On of the Huawei Ascend D2
8 stycznia 2013393 przegląd
Ascend D2 - Product Video
8 stycznia 2013147 przegląd
Huawei Ascend D2 hands on
9 stycznia 2013449 przegląd
Huawei Ascend D2 Hands On (MWC 2013) (Greek)
1 marca 2013227 przegląd
Huawei Ascend D2 Hands on Demo
18 stycznia 2013260 przegląd
CES 2013: Huawei Ascend D2- The true flagship
8 stycznia 2013982 przegląd
Huawei Ascend D2 Hands On - 5-inch Quad Core Smartphone with 1080p Display - CES 2013
8 stycznia 20132 564 przegląd
Huawei Ascend D2 vs Google Nexus 4 CES 2013
10 stycznia 2013537 przegląd
Spice Mi-530 Stellar Pinnacle to Huawei Ascend D2, Quick Full Specs Comparison
27 maja 2013173 przegląd
Ausprobiert: Huawei Ascend D2
10 stycznia 2013542 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 975 zł
1SIM, kompaktowy, 4.95 ", 217 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, MediaTek MTK6739, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, przycisk SOS, ochrona IP54, ładowanie: 2500 mAh, wymienna bateria, 155 g
od 4 155 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 349 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 749 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 623 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g