Смартфон Huawei P50 Pocket 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 22Фото 13 |
Huawei P50 Pocket 256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ512 ГБ / 12 ГБ
2021 рікР (топ)гнучкий120 ГцNFCfast chargeUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6ультратонкийNM карта пам’яті
Екран:6.9 ", 2790х1188 (21:9), 442 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 40 МП, + 13 МП
Відео:4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:190 г
Зовнішній додатковий дисплей (круглий).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Huawei Р (топ)Порівняти в таблиці →
від 3 663 zł
камерафон, гарний звук, супутниковий зв'язок, 6.67 ", 458 ppi, 120 Гц, LTPO, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 48 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4815 мАгод, 200 г
від 2 482 zł
камерафон, гарний звук, екран-водоспад, 6.6 ", 450 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 9000 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4360 мАгод, 195 г
від 2 200 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.58 ", 518 ppi, 90 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 40 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 209 г
від 1 240 zł
екран-водоспад, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Hisilicon Kirin 980, камера: 4 модулі, 40 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 192 г
від 3 541 zł
6.9 ", гнучкий, 442 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г, ультратонкий
від 705 zł
5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 8.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, HiSilicon Kirin 659, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 145 г, ультратонкий
від 796 zł
6.15 ", 416 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 1 761 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
від 1 614 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
від 1 134 zł
6.4 ", 398 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, HiSilicon Kirin 810, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 183 г
від 1 699 zł
6.1 ", 408 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 3 модулі, 40 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 180 г
від 1 288 zł
5.8 ", 428 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 2 модулі, 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3400 мАгод, 165 г
від 65 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 7 068 zł
6.9 ", гнучкий, 442 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г, ультратонкий
від 1 305 zł
екран-водоспад, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Hisilicon Kirin 980, камера: 4 модулі, 40 МП, + 8 МП, + 20 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 192 г
від 2 137 zł
екран-водоспад, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Hisilicon Kirin 980, камера: 4 модулі, 40 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 192 г
від 1 499 zł
6.1 ", 422 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Hisilicon Kirin 980, камера: 3 модулі, 40 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 3650 мАгод, 165 г
від 1 900 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.58 ", 518 ppi, 90 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 40 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 209 г
від 2 417 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 429 ppi, Android 7.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Hisilicon Kirin 955, камера: 2 модулі, 12 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 144 г, ультратонкий
від 1 014 zł
компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, HiSilicon Kirin 655, камера: 12 МП, зарядка: 3000 мАгод, 147 г
Відеоогляди
Huawei P50 Pocket - Po prostu pięknie?
6 липня 2022498 переглядів
Huawei P50 Pocket - recenzja | konkurent dla Z Flip 3?
5 березня 202221 288 переглядів
Huawei P50 Pocket - dobrze się składa
4 березня 202215 327 переглядів
Huawei P50 Pocket - Camera Review Daylight
3 лютого 2022712 переглядів
Samsung Galaxy Z Flip 4 Vs Oppo Find N2 Flip Vs Huawei P50 Pocket | FULL Comparison
8 червня 2023485 переглядів
HUAWEI P50 POCKET PRICE IN CHINA | FOLDABLE PHONE | HUAWEI |
25 грудня 2021731 перегляд
Huawei P50 Pocket Unboxing and Detail Review
24 грудня 2021168 переглядів
Amazing HUAWEI P50 Pocket
28 лютого 2022758 переглядів
Huawei P50 Pocket Unboxing & Camera Test #Shorts
14 січня 20221 294 перегляда
Huawei P50 Pocket | هواوى بى 50 بوكيت رسميا
28 грудня 2021135 переглядів
Huawei P50 pocket gold foldable + interview with Iris van Herpen
27 грудня 2021269 переглядів
How to Enable or Disable Vibration for Calls on HUAWEI P50 Pocket | Managing Vibration Mode
4 квітня 2022228 переглядів
Huawei P50 Pocket vs Realme C25s: Fingerprint Sensor Speed Test Comparison
14 березня 2022229 переглядів
HUAWEI P50 Pocket Review - Beautiful Pocket Size Phone
29 грудня 2021503 перегляда
Huawei P50 Pocket White Unboxing
14 квітня 20222 365 переглядів
How to Connect Headphones to HUAWEI P50 Pocket
4 квітня 2022243 перегляда
How to Scan QR Codes on HUAWEI P50 Pocket - QR Codes Scanner
28 лютого 2022687 переглядів
How to Take Screenshot in HUAWEI P50 Pocket – Catch Display
23 березня 2022358 переглядів
HUAWEI P50 Pocket Camera Tips and Tricks | The Best Ways To Impe Your Images | Cool Camera Features
24 лютого 20221 355 переглядів
How to Find and Manage Display Settings on HUAWEI P50 Pocket
4 квітня 2022207 переглядів
How to Use Secret Codes in HUAWEI P50 Pocket – Open Hidden Modes
24 лютого 2022295 переглядів
HUAWEI P50 Pocket Unboxing & First Impression
4 квітня 2022180 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Huawei P50 Pocket
Ціни на Huawei P50 Pocket |
---|---|---|---|---|
Huawei P50 Pocket 256 ГБ / 8 ГБ | від 3 541 zł | 1 пропозиція | ||
Huawei P50 Pocket 512 ГБ / 12 ГБ | від 7 068 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 675 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г