Smartfon Huawei P50 Pocket 256 GB / 8 GB
Wideo 23Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
Huawei P50 Pocket 256 GB / 8 GB
2021 rokR (top)składany120 HzNFCfast chargeUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6Ultra cienkiKarta pamięci NM
Wyświetlacz:6.9 ", 2790х1188 (21:9), 442 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:3 moduły, 40 MP, + 13 MP
Wideo:4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4000 mAh
Waga:190 g
Dodatkowy wyświetlacz zewnętrzny (okrągły).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Huawei P50 Pocket 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huawei P50 Pocket - Smartfon 256GB 8GB RAM Dual Sim Biały 51096WWAEkran: 6,9", 1188 x 2790 pikseli
Procesor: Snapdragon 888 2,84 GHz
Aparat: Potrójny, 40MP+13MP+32MP
Bateria: 4000 mAh Amazon.plZłóż skargę | 3 729 zł |
HUAWEI P50 Pocket 8/256GB Bialy 51096WWAOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 170 x 75,5 x 7,2 mm Waga [g]: 190 g Kolor: Biały Kolor producenta: B... więcejiały Typ obudowy: Składana Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Biały (8/256GB) System operacyjny: EMUI 12 (oparty na systemie Android) HMS Procesor [GHz]: 1 x Cortex - x 1@2,84 GHz + 3 x Cortex -A78@2,42 GHz + 4 x Cortex -A55@1,8 GHz Pamięć: 256 GB Czytnik kart pamięci: RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Snapdragon 888 4G Obsługiwana pamięć do: Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 256 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 256 GB Rodzaj systemu: EMUI Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: HMS Wersja systemu EMUI: EMUI 12 Modele pozostałych producentów: HUAWEI P50 Pocket Przekątna ekranu [cal]: 6,9" + 1,04" Technologia ekranu: OLED 120Hz + OLED 60HZ Rozdzielczość ekranu [px]: 2790 x 1188 px + 340 x 340 px Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Tak Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.9 Aparat główny [Mpix]: 40 + 32 + 13 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 20 do 47 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 40 Aparat przedni [Mpix]: 10,7 Mpix Lampa błyskowa: Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Standard GSM: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/ Neonet.plZłóż skargę | 3 999 zł |
Smartfon Huawei P50 Pocket 8/256GB Biały (51096WWA) | 3 541 zł |
Smartfon Huawei P50 Pocket, 8/256 GB, białyHuawei P50 Pocket 8/256 GB Dual SIM Biały Poznaj piękny, składany smartfon nowej generacji od HUAWEI. Otwórz się na wciągając... więceje doznania na dużym ekranie wyją... EmpikZłóż skargę | 3 623 zł |
Smartfon Huawei P50 Pocket 8/256GB Biały - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 3 249 zł |
Smartfon Huawei P50 Pocket 8/256GB Biały | 3 249 zł |
HUAWEI P50 Pocket 8/256GB BiałyDzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 888 możesz mieć pewność, że telefon nie odmówi współpracy... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 249 zł |
Seria Huawei R (top)Porównaj w tabeli →
od 3 899 zł
aparatofon, dobry dźwięk, łączność satelitarna, 6.67 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4815 mAh, 200 g
od 3 685 zł
aparatofon, dobry dźwięk, zakrzywiony ekran, 6.6 ", 450 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 9000 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4360 mAh, 195 g
od 2 200 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.58 ", 518 ppi, 90 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 40 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 209 g
od 3 249 zł
6.9 ", składany, 442 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g, super cienki
od 699 zł
5.84 ", 432 ppi, 60 Hz, Android 8.0, 64 GB, RAM 4 GB, HiSilicon Kirin 659, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 145 g, super cienki
od 3 332 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 796 zł
6.15 ", 416 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 159 g, super cienki
od 1 133 zł
6.4 ", 398 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, HiSilicon Kirin 810, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 183 g
od 1 617 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 763 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 699 zł
6.1 ", 408 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 180 g
od 1 288 zł
5.8 ", 428 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3400 mAh, 165 g
od 1 305 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 2 199 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 1 489 zł
6.1 ", 422 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 3650 mAh, 165 g
od 461 zł
kompaktowy, 5 ", 294 ppi, Android 6.0, 16 GB, RAM 2 GB, HiSilicon Kirin 620, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 2200 mAh, 131 g
od 2 549 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 429 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 955, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 144 g, super cienki
od 1 411 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, Kirin 820 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 189 g
od 1 251 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 16 GB, RAM 3 GB, HiSilicon Kirin 655, aparat: 12 Mpx, ładowanie: 3000 mAh, 147 g
od 1 394 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 9.0, 256 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 153 g, super cienki
Wideo recenzje
Huawei P50 Pocket - Po prostu pięknie?
6 lipca 2022498 przegląd
Huawei P50 Pocket - recenzja | konkurent dla Z Flip 3?
5 marca 202221 288 przegląd
Huawei P50 Pocket - dobrze się składa
4 marca 202215 327 przegląd
Huawei P50 Pocket - Camera Review Daylight
3 lutego 2022712 przegląd
Samsung Galaxy Z Flip 4 Vs Oppo Find N2 Flip Vs Huawei P50 Pocket | FULL Comparison
8 czerwca 2023485 przegląd
HUAWEI P50 POCKET PRICE IN CHINA | FOLDABLE PHONE | HUAWEI |
25 grudnia 2021730 przegląd
Huawei P50 Pocket Unboxing and Detail Review
24 grudnia 2021168 przegląd
Amazing HUAWEI P50 Pocket
28 lutego 2022756 przegląd
Huawei P50 Pocket Unboxing & Camera Test #Shorts
14 stycznia 20221 294 przegląd
Huawei P50 Pocket | هواوى بى 50 بوكيت رسميا
28 grudnia 2021135 przegląd
Huawei P50 pocket gold foldable + interview with Iris van Herpen
27 grudnia 2021267 przegląd
Huawei P50 Pocket update 2.0.1.262 (HarmonyOS)
25 września 2022283 przegląd
How to Enable or Disable Vibration for Calls on HUAWEI P50 Pocket | Managing Vibration Mode
4 kwietnia 2022228 przegląd
Huawei P50 Pocket vs Realme C25s: Fingerprint Sensor Speed Test Comparison
14 marca 2022229 przegląd
HUAWEI P50 Pocket Review - Beautiful Pocket Size Phone
29 grudnia 2021503 przegląd
Huawei P50 Pocket White Unboxing
14 kwietnia 20222 355 przegląd
How to Connect Headphones to HUAWEI P50 Pocket
4 kwietnia 2022243 przegląd
How to Scan QR Codes on HUAWEI P50 Pocket - QR Codes Scanner
28 lutego 2022687 przegląd
How to Take Screenshot in HUAWEI P50 Pocket – Catch Display
23 marca 2022351 przegląd
HUAWEI P50 Pocket Camera Tips and Tricks | The Best Ways To Impe Your Images | Cool Camera Features
24 lutego 20221 355 przegląd
How to Find and Manage Display Settings on HUAWEI P50 Pocket
4 kwietnia 2022207 przegląd
How to Use Secret Codes in HUAWEI P50 Pocket – Open Hidden Modes
24 lutego 2022291 przegląd
HUAWEI P50 Pocket Unboxing & First Impression
4 kwietnia 2022180 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 145 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 2 629 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 013 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g