Смартфон Huawei P60 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 25 |
Закрити
Шапка
Huawei P60 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
2023 рікР (топ)камерафонгарний звук120 ГцNFCзахист від вологиfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммсупутникUFS 3.1Wi-Fi 6LTPONM карта пам’яті
Екран:6.67 ", 2700x1220, 458 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1 4G
Камера:3 модулі, 48 МП, + 13 МП, та 48 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4815 мАгод
Вага:200 г
Діафрагма основного об'єктиву, що змінюється. Лазерний автофокус.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Huawei P60 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HUAWEI Smartfon P60 Pro 8256 GB 88 W Super Charge kamera Xmage wytrzymałe88 W HUAWEI SuperCharge: Włącz tryb Turbo, aby naładować baterię do 50% w zaledwie 10 minut.
6,67-calowy ekran Quad-Curve LT... щеPO zapewnia płynny chwyt i wciągający widok dzięki adaptacyjnej częstotliwości odświeżania 1-120 Hz. HUAWEI X-TrueTM Dsiplay zapewnia dokładne kolory i realistyczne szczegóły w jasnych i ciemnych obszarach.
Ultralekki teleobiektyw 48 MP wyposażony w wiele grup obiektywów i duży otwór przysłony F2.1 pochłania o 178% więcej światła, aby wydobyć bogate szczegóły.
Ogromna przysłona F 1.4 i matryca RYYB głównego aparatu 48 MP Ultra Lighting znacznie zwiększają pobór światła, tworząc obrazy o takiej ostrości, bogactwie i kontraście, że trudno uwierzyć własnym oczom.
Charakterystyc Amazon.plПоскаржитись | 6 450 zł |
Smartfon Huawei P60 Pro 8/256GB Czarny GS-T-HUA-1173Huawei P60 Pro Seria smartfonów HUAWEI P narodziła się z piękna i nieustannie dąży do odzwierciedleni Komputronik.plПоскаржитись | 3 999 zł |
HUAWEI P60 Pro 8GB/256GB - Czarny | 3 999 zł |
Smartfon Huawei P60 Pro 8/256GB Biały (Mona-L29CK) | 4 338 zł |
Huawei P60 Pro Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black | 4 348 zł |
ще 14 пропозицій
Серія Huawei Р (топ)Порівняти в таблиці →
від 3 663 zł
камерафон, гарний звук, супутниковий зв'язок, 6.67 ", 458 ppi, 120 Гц, LTPO, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 48 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4815 мАгод, 200 г
від 2 482 zł
камерафон, гарний звук, екран-водоспад, 6.6 ", 450 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 9000 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4360 мАгод, 195 г
від 2 200 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.58 ", 518 ppi, 90 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 40 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 209 г
від 1 240 zł
екран-водоспад, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Hisilicon Kirin 980, камера: 4 модулі, 40 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 192 г
від 3 541 zł
6.9 ", гнучкий, 442 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г, ультратонкий
від 705 zł
5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 8.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, HiSilicon Kirin 659, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 145 г, ультратонкий
від 796 zł
6.15 ", 416 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 1 761 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
від 1 614 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
від 1 699 zł
6.1 ", 408 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 3 модулі, 40 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 180 г
від 1 134 zł
6.4 ", 398 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, HiSilicon Kirin 810, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 183 г
від 1 014 zł
компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, HiSilicon Kirin 655, камера: 12 МП, зарядка: 3000 мАгод, 147 г
від 843 zł
компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 8.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Hisilicon Kirin 658, камера: 12 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3000 мАгод, 146 г, ультратонкий
від 1 874 zł
екран-водоспад, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Kirin 980, камера: 4 модулі, 40 МП, + 8 МП, + 20 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 192 г
від 571 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 429 ppi, Android 6.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Hisilicon Kirin 650, камера: 13 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 147 г
від 1 414 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Kirin 820 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 189 г
від 1 397 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 9.0, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 153 г, ультратонкий
від 1 288 zł
5.8 ", 428 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 2 модулі, 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3400 мАгод, 165 г
від 65 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 7 068 zł
6.9 ", гнучкий, 442 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г, ультратонкий
Відеоогляди
Huawei P60 Pro - recenzja, Mobzilla odc. 572
9 травня 2023128 212 переглядів
iPhone 15 Pro Max vs Huawei P60 Pro | Który robi lepsze zdjęcia? Porównanie
25 вересня 202328 315 переглядів
Huawei P60 Pro - Moon Zoom 100X
10 травня 2023514 399 переглядів
Huawei P60 Pro review
10 травня 2023413 159 переглядів
Huawei P60 Pro Camera Score Summary | DXOMARK
9 травня 202387 838 переглядів
iPhone 15 Pro Max Vs Galaxy S23 Ultra Vs Huawei P60 Pro Camera Comparison
24 вересня 2023502 665 переглядів
HUAWEI P60 Pro - Official Unboxing
12 травня 20231 666 328 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 890 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 359 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 429 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Google Tensor, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4410 мАгод, 178 г, без ЗП
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г