Smartfon Huawei P60 Pro 256 GB
Wideo 7Zdjęcia 25 |
Zamknij
Menu
Huawei P60 Pro 256 GB
2023 rokR (top)aparatofondobry dźwięk120 HzNFCwodoodpornośćfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowestereoUSB C 3 fastbrak 3,5 mmsatelitaUFS 3.1Wi-Fi 6LTPOKarta pamięci NM
Wyświetlacz:6.67 ", 2700x1220, 458 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 8+ Gen 1 4G
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 13 MP, i 48 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4815 mAh
Waga:200 g
Zmienna przysłona głównego obiektywu. Laserowy autofokus.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Huawei P60 Pro 256 GB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI Smartfon P60 Pro 8256 GB 88 W Super Charge kamera Xmage wytrzymałe88 W HUAWEI SuperCharge: Włącz tryb Turbo, aby naładować baterię do 50% w zaledwie 10 minut.
6,67-calowy ekran Quad-Curve LT... więcejPO zapewnia płynny chwyt i wciągający widok dzięki adaptacyjnej częstotliwości odświeżania 1-120 Hz. HUAWEI X-TrueTM Dsiplay zapewnia dokładne kolory i realistyczne szczegóły w jasnych i ciemnych obszarach.
Ultralekki teleobiektyw 48 MP wyposażony w wiele grup obiektywów i duży otwór przysłony F2.1 pochłania o 178% więcej światła, aby wydobyć bogate szczegóły.
Ogromna przysłona F 1.4 i matryca RYYB głównego aparatu 48 MP Ultra Lighting znacznie zwiększają pobór światła, tworząc obrazy o takiej ostrości, bogactwie i kontraście, że trudno uwierzyć własnym oczom.
Charakterystyc Amazon.plZłóż skargę | 3 999 zł |
Smartfon HUAWEI P60 Pro 8/256GB 6.67" 120 Hz CzarnyHuawei P60 dysponuje 6,67-calowym wyświetlaczem z adaptacyjną częstotliwością odświeżania 120 Hz, a także rozdzielczością 122... więcej0 × 2700 px. Panel OLED charakteryzuje się świetnym odwzorowaniem kolorów i doskonałym kontrastem. Do zabezpieczenia ekranu wykorzystano zupełnie nowe szkło Kunlun, które charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Obudowa została zabezpieczona przed wodą zgodnie z certyfikatem IP68, natomiast na pleckach zastosowano nowy układ aparatów. Electro.plZłóż skargę | 4 500 zł |
HUAWEI P60 Pro 8GB/256GB - Czarny | 3 999 zł |
Smartfon Huawei P60 Pro 8/256GB Czarny GS-T-HUA-1173Huawei P60 Pro Seria smartfonów HUAWEI P narodziła się z piękna i nieustannie dąży do odzwierciedleni Komputronik.plZłóż skargę | 3 999 zł |
Smartfon HUAWEI P60 Pro 8/256GB 6.67" 120 Hz CzarnyHuawei P60 dysponuje 6,67-calowym wyświetlaczem z adaptacyjną częstotliwością odświeżania 120 Hz, a także rozdzielczością 122... więcej0 × 2700 px. Panel OLED charakteryzuje się świetnym odwzorowaniem kolorów i doskonałym kontrastem. Do zabezpieczenia ekranu wykorzystano zupełnie nowe szkło Kunlun, które charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Obudowa została zabezpieczona przed wodą zgodnie z certyfikatem IP68, natomiast na pleckach zastosowano nowy układ aparatów.... Avans.plZłóż skargę | 4 500 zł |
pokaż 19 ofert
Seria Huawei R (top)Porównaj w tabeli →
od 3 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, łączność satelitarna, 6.67 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4815 mAh, 200 g
od 3 685 zł
aparatofon, dobry dźwięk, zakrzywiony ekran, 6.6 ", 450 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 9000 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4360 mAh, 195 g
od 2 200 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.58 ", 518 ppi, 90 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 40 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 209 g
od 3 249 zł
6.9 ", składany, 442 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g, super cienki
od 599 zł
5.84 ", 432 ppi, 60 Hz, Android 8.0, 64 GB, RAM 4 GB, HiSilicon Kirin 659, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 145 g, super cienki
od 1 878 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 796 zł
6.15 ", 416 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 159 g, super cienki
od 1 133 zł
6.4 ", 398 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, HiSilicon Kirin 810, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 183 g
od 1 763 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 615 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 699 zł
6.1 ", 408 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 180 g
od 461 zł
kompaktowy, 5 ", 294 ppi, Android 6.0, 16 GB, RAM 2 GB, HiSilicon Kirin 620, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 2200 mAh, 131 g
od 2 549 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 429 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 955, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 144 g, super cienki
od 1 126 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 16 GB, RAM 3 GB, HiSilicon Kirin 655, aparat: 12 Mpx, ładowanie: 3000 mAh, 147 g
od 2 137 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 841 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 8.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 658, aparat: 12 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 146 g, super cienki
od 1 411 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, Kirin 820 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 189 g
od 649 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 429 ppi, Android 6.0, 16 GB, RAM 2 GB, Hisilicon Kirin 650, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 147 g
od 1 394 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 9.0, 256 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 153 g, super cienki
od 1 288 zł
5.8 ", 428 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3400 mAh, 165 g
Wideo recenzje
Huawei P60 Pro - recenzja, Mobzilla odc. 572
9 maja 2023127 719 przegląd
iPhone 15 Pro Max vs Huawei P60 Pro | Który robi lepsze zdjęcia? Porównanie
25 września 202328 169 przegląd
Huawei P60 Pro - Moon Zoom 100X
10 maja 2023503 510 przegląd
Huawei P60 Pro review
10 maja 2023409 788 przegląd
Huawei P60 Pro Camera Score Summary | DXOMARK
9 maja 202387 611 przegląd
iPhone 15 Pro Max Vs Galaxy S23 Ultra Vs Huawei P60 Pro Camera Comparison
24 września 2023500 648 przegląd
HUAWEI P60 Pro - Official Unboxing
12 maja 20231 665 766 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 596 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 024 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g