Витяжка Elica Era S IX/A/80 нержавіюча сталь (PRF0142744)
Фото 4 |
Elica Era S IX/A/80 нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Era S IX/A/80 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Elica ERA S IX/A/72 | 999 zł |
Okap wkład ELICA Era S IX/A/72 PRF0142744 | 999 zł |
Okap do zabudowy ELICA ERA S IX/A/72 stal nierdzewna (PRF0142744) KODRABAT | 999 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA ERA S IX/A/72 stal nierdzewna ( | 999 zł |
Elica okap ERA S IX/A/72 PRF0142744 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →