Літня шина Continental ContiPremiumContact 5 235/65 R17 104V
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 5 235/65 R17 104V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 5 235/65 R17 104V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiPremiumContact 5 (235/65 R17 104V) 03568050000 | 626 zł |
Continental ContiPremiumContact 5 ( 235/65 R17 104V ) 03568050000 | 641 zł |
Continental ContiPremiumContact 5 ( 235/65 R17 104V ) | 649 zł |
Opona Continental 235/65R17 ContiPremiumContact 5 104V - opony letnie 3568 | 586 zł |
Opony letnie 235/65R17 104V ContiPremiumContact 5 Continental 2023 | 562 zł |
Opony letnie 235/65R17 104V ContiPremiumContact 5 Continental 2024 | 575 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →