Плойка BaByliss Hydro Fusion C1700U
Фото 7 |
BaByliss Hydro Fusion C1700U |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss Hydro Fusion C1700U
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hydro Fusion Curl Secret C1700E | 599 zł |
BaByliss Hydro Fusion Curl Secret Lokówka 1 szt. | 585 zł |
BaByliss Hydro Fusion Curl Secret Gloss Ice Teal Blue | 447 zł |
BaByliss Curl Secret Hydro Fusion C1700E Jonizacja | 599 zł |
BaByliss Hydro Fusion Curl Secret C1700E | 446 zł |
BaByliss Curl Secret Hydro Fusion C1700E Jonizacja | 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →