Стайлер BaByliss PRO BAB3091RDTE
Фото 3 |
BaByliss PRO BAB3091RDTE червоний чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO BAB3091RDTE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BABYLISS Żelazko Red Titanium czarne standardowe 29513 | 460 zł |
BaByliss Pro Titanium Red Prostownice Damski | 480 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Titanium Red 2 1 Stk. | 384 zł |
Prostownica Tytanowa Jonizacja Babylisspro 3091Drte | 369 zł |
BaByliss PRO Titanium, prostownica do włosów, czerwona, BAB3091RDTE, edycj | 420 zł |
Модификації BaByliss PRO BAB3091RDTE
Ціни на BaByliss PRO BAB3091RDTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO BAB3091RDTE | від 369 zł | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO BAB3091BKTE | від 350 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →