Стайлер BaByliss PRO BAB3091BKTE
Фото 3 |
BaByliss PRO BAB3091BKTE червоний чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO BAB3091BKTE
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BaByliss PRO profesjonalne żelazko jonowe tytanowe 230C BAB3091BKTE brazyl | 412 zł |
BaByliss Pro Titanium Black Prostownice Damski | 480 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Titanium Black 2 1 Stk. | 412 zł |
BaByliss PRO Titanium - Ionic BAB3091BKTE prostownica do włosów Black Tita | 413 zł |
BABYLISS PRO PROSTOWNICA TITANIUM BAB3091BKTE BLK | 350 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації BaByliss PRO BAB3091BKTE
Ціни на BaByliss PRO BAB3091BKTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO BAB3091RDTE | від 369 zł | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO BAB3091BKTE | від 350 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →