Prostownica BaByliss PRO BAB3091BKTE
Zdjęcia 3 |
BaByliss PRO BAB3091BKTE czarny czerwony |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO BAB3091BKTE
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BaByliss PRO Profesjonalne żelazko z tytanu 230C BAB3091BKTE Brazylijskie | 412 zł |
BaByliss Pro Titanium Black Prostownice Damski | 480 zł |
BABYLISS PRO PROSTOWNICA TITANIUM BAB3091BKTE BLK | 350 zł |
BaByliss PRO Titanium - Ionic BAB3091BKTE prostownica do włosów Black Tita | 435 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Titanium Black 2 1 Stk. | 389 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje BaByliss PRO BAB3091BKTE
Ceny na BaByliss PRO BAB3091BKTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO BAB3091BKTE | od 350 zł | 12 oferty | ||
BaByliss PRO BAB3091RDTE | od 369 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →