Плойка BaByliss C451E
Фото 7 |
BaByliss C451E |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss C451E
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Babyliss Lokówka Czarny/Różowy 25mm C451E | 143 zł |
Lokówka Babyliss C451E czarno-różowy AGDM-SUSZ-BAB-160 | 149 zł |
BaByliss Curling Tong 25mm Lokówka 1 szt. | 158 zł |
BaByliss Curling Tong lokówka do włosów ø 25 mm C451E | 158 zł |
BaByliss Rose Quartz Curling Tong (25 mm) C451E | 157 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації BaByliss C451E
Ціни на BaByliss C451E |
---|---|---|---|---|
BaByliss C450E | від 119 zł | 18 пропозицій | ||
BaByliss C451E | від 127 zł | 10 пропозицій | ||
BaByliss C452E | від 144 zł | 11 пропозицій | ||
BaByliss C453E | від 139 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →