Плойка Moser 4444-0050
Фото 3 |
Moser 4444-0050 |
|
Прості багатофункціональні щипці для завивки волосся із середнього цінового сегмента. Відмінною особливістю цієї моделі є титанове покриття нагрівальних елементів, яка відмінно протистоїть механічних пошкоджень і при цьому дбайливо взаємодіє з волоссям. Завдяки діаметром 25 мм, прилад оптимально працює з волоссям невеликої та середньої довжини і створює ефектний об'єм. Плойка Moser 4444-0050 оснащена невеликим цифровим LCD-дисплеєм, який спрощує керування приладом, відображаючи поточний робочий статус.
Включення, виключення і перемикання між режимами здійснюється за допомогою невеликих кнопок, що робить контроль над роботою плойки простим і зрозумілим. Пристрій може нагріватися до 210 C, чого достатньо для створення укладання, яка протримається тривалий час. Для комфортної і відносно автономної роботи прилад обладнаний обертається шнуром, який дозволяє віддалятися від джерела живлення і повертати плойку під необхідним кутом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Купити Moser 4444-0050
Усі ціни 6 →Moser Titancurl - Profesjonalna lokówka z powłoką tytanową 25 mm 4444-0050 | 213 zł |
Lokówka Moser Lokówka tradycyjna TitanCurl 25mm | 186 zł |
Moser 4444-0050 titan curl 25mm / lokówka do włosów | 169 zł |
Moser Titan Curl, lokówka tytanowo-ceramiczna, 25mm | 166 zł |
Moser 4444-0050 titan curl 25mm / lokówka do włosów | 159 zł |
Moser TitanCurl lokówka ceramiczno tytanowa z jonizacją 25 mm | 139 zł |
Модификації Moser 4444-0050
Ціни на Moser 4444-0050 |
---|---|---|---|---|
Moser 4443-0050 | від 169 zł | 7 пропозицій | ||
Moser 4444-0050 | від 139 zł | 6 пропозицій | ||
Moser 4445-0050 | від 139 zł | 6 пропозицій |