Dysk twardy WD Purple WD30PURX 3 TB dla 32 kamer
Wideo 19Zdjęcia 4 | 596 zł Kup! TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk HDD Western Digital PURPLE 3 5 3TB SATA III 64MBwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
WD Purple WD30PURX 3 TB dla 32 kamer |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości dysku twardego WD WD30PURX:
- Zoptymalizowany dla 32 lub mniej kamer HD pracujących w trybie 24/7
Modyfikacje WD Purple WD30PURX
Ceny na WD Purple WD30PURX |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD10PURZ 1 TB dla 64 kamer | od 233 zł | 7 oferty | ||
WD Purple WD20PURZ 2 TB dla 64 kamer | od 554 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD30PURX 3 TB dla 32 kamer | od 596 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD30PURZ 3 TB dla 64 kamer | od 481 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD40PURX 4 TB dla 32 kamer | od 404 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD40PURZ 4 TB dla 64 kamer | od 459 zł | 5 oferty | ||
WD Purple WD60PURX 6 TB 32 kamery (WD60PURX) | od 808 zł | 2 oferty | ||
WD Purple WD62PURZ 6 TB 128/5400 | od 789 zł | 3 oferty | ||
WD Purple WD64PURZ 6 TB 256/5400 | od 649 zł | 11 oferty | ||
WD Purple WD84PURZ 8 TB WD84PURZ | od 896 zł | 15 oferty | ||
WD Purple WD85PURZ 8 TB WD85PURZ | od 977 zł | 7 oferty | ||
WD Purple WD121PURZ 12 TB 256/7200 | od 1 350 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD140PURZ 14 TB 512/7200 | od 2 555 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →