Dysk twardy WD Purple Surveillance WD63PURZ 6 TB 256 MB
Wideo 7Zdjęcia 3 |
WD Purple Surveillance WD63PURZ 6 TB 256 MB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Purple Surveillance WD63PURZ
Ceny na WD Purple Surveillance WD63PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple Surveillance WD11PURZ 1 TB | od 251 zł | 10 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD23PURZ 2 TB 64 MB | od 280 zł | 34 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD22PURZ 2 TB 256 MB | od 351 zł | 2 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD33PURZ 3 TB | od 403 zł | 20 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD42PURZ 4 TB 42PURZ | od 465 zł | 4 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 TB 43PURZ | od 445 zł | 31 oferta | ||
WD Purple Surveillance WD63PURZ 6 TB 256 MB | od 799 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →