Dysk twardy WD Purple Pro WD101PURP 10 TB
Wideo 7Zdjęcia 2 |
WD Purple Pro WD101PURP 10 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Purple Pro WD101PURP 10 TB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk WD101PURP WD Purple 10TB do pracy 24/7 Western Digital Purple | 1 386 zł |
Western Digital Purple Pro 3.5" 10 TB GB Serial ATA III dysk WD101PURP | 1 334 zł |
Western Digital 10TB WD Pro - Surveillance, Purple - WD101PURP, Hard Drive | 1 447 zł |
Dysk Hdd Wd Purple Pro Wd101Purp (10 Tb ; 3.5'; 256 Mb; 7200 Obr/Min) | 1 353 zł |
Western Digital Hard Drive Purple Pro Surveillance 7200 RPM, 10000 GB ...n | 1 483 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Purple Pro WD101PURP
Ceny na WD Purple Pro WD101PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 TB | od 996 zł | 16 oferty | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 TB | od 1 195 zł | 20 oferty | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 TB | od 1 319 zł | 9 oferty | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 TB | od 1 663 zł | 14 oferty | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 TB | od 1 714 zł | 12 oferty | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 TB | od 2 655 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →