Жорсткий диск WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ
Відео 7Фото 2 |
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk WD101PURP WD Purple 10TB do pracy 24/7 Western Digital Purple | 1 386 zł |
Western Digital Purple Pro 3.5" 10 TB GB Serial ATA III dysk WD101PURP | 1 334 zł |
Western Digital 10TB WD Pro - Surveillance, Purple - WD101PURP, Hard Drive | 1 447 zł |
Dysk Hdd Wd Purple Pro Wd101Purp (10 Tb ; 3.5'; 256 Mb; 7200 Obr/Min) | 1 353 zł |
Western Digital Hard Drive Purple Pro Surveillance 7200 RPM, 10000 GB ...n | 1 483 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Pro WD101PURP
Ціни на WD Purple Pro WD101PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ | від 996 zł | 25 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ | від 1 195 zł | 20 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ | від 1 319 zł | 9 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ | від 1 663 zł | 14 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ | від 1 714 zł | 12 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 ТБ | від 2 655 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →