Dysk twardy WD Purple WD20PURZ 2 TB dla 64 kamer
Wideo 19Zdjęcia 4 | 555 zł Kup! TANIA DOSTAWA ! - ! WESTERN DIGITAL Dysk WD Purple™ WD20PURZ 2TB 3.5'' SATwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
WD Purple WD20PURZ 2 TB dla 64 kamer |
|
Wewnętrzny dysk twardy 3,5 cala z rodziny specjalnych dysków twardych WD Purple Surveillance, próbka 2017. Ta linia obejmuje 11 modeli o pojemności od 1 do 18 TB, które są zoptymalizowane do użytku w systemach nadzoru wideo opartych na cyfrowych rejestratorach wideo i rejestratorach NVR. Specjalne oprogramowanie sprzętowe technologii AllFrame 4K zapewnia nieprzerwane, całodobowe nagrywanie strumieni wideo z dużej liczby kamer o rozdzielczości HD (do 64 szt.).
Obsługiwane przez zastrzeżone oprogramowanie Western Digital Device Analytics, które stale monitoruje i chroni pamięć masową do monitoringu za pomocą zaawansowanych narzędzi do zapobiegania i odzyskiwania. W razie potrzeby dysk twardy WD Purple WD20PURZ bezproblemowo integruje się z macierzami RAID. Zaprojektowany do przechowywania do ośmiu dysków, co umożliwia szybkie i łatwe skalowanie podsystemu przechowywania wideo w razie potrzeby.
Wyposażony w interfejs SATA3, zapewniający pełną kompatybilność wsteczną ze sprzętem SATA2 i SATA. Energooszczędny sterownik i funkcje oprogramowania układowego gwarantują wysoką sprawność i niskie wydzielanie ciepła (4,4 W podczas aktywnej pracy), co zwiększa niezawodność całego systemu. Gwarantowany zasób producenta to 180 TB rocznie (3 lata gwarancji), co odpowiada ciągłemu rejestrowaniu strumieni wideo w trybie 24/7 do 20,5 GB na godzinę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
- Zoptymalizowany dla 64 lub mniej kamer HD pracujących w trybie 24/7
Modyfikacje WD Purple WD20PURZ
Ceny na WD Purple WD20PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD10PURX 1 TB dla 32 kamer | od 316 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD10PURZ 1 TB dla 64 kamer | od 224 zł | 11 oferty | ||
WD Purple WD20PURZ 2 TB dla 64 kamer | od 555 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD30PURX 3 TB dla 32 kamer | od 596 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD30PURZ 3 TB dla 64 kamer | od 481 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD40PURX 4 TB dla 32 kamer | od 634 zł | 3 oferty | ||
WD Purple WD40PURZ 4 TB dla 64 kamer | od 539 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD60PURX 6 TB 32 kamery (WD60PURX) | od 811 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD62PURZ 6 TB 128/5400 | od 785 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD64PURZ 6 TB 256/5400 | od 649 zł | 22 oferty | ||
WD Purple WD84PURZ 8 TB WD84PURZ | od 897 zł | 14 oferty | ||
WD Purple WD85PURZ 8 TB WD85PURZ | od 943 zł | 15 oferty | ||
WD Purple WD121PURZ 12 TB 256/7200 | od 1 350 zł | 7 oferty | ||
WD Purple WD140PURZ 14 TB 512/7200 | od 2 555 zł | 1 oferta |