Nożyce do metalu Stanley FatMax 2-14-567 lewy cięcie
Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax 2-14-567 lewy cięcieprawy cięcie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 2-14-567 lewy cięcie
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Fatmax Nożyce Czarny/Czerwony 74 x 25 x 29 cm 2-14-567 | 54 zł |
Stanley FatMax 2-14-567 DO-NR-NCE-STN-009 | 64 zł |
Nożyce do blachy STANLEY Fatmax 2-14-567 | 54 zł |
Nożyce do blachy proste lewe 250 mm | 95 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Stanley FatMax 2-14-567
Ceny na Stanley FatMax 2-14-567 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-567 lewy cięcie | od 54 zł | 11 oferty | ||
Stanley FatMax 2-14-568 prawy cięcie | od 51 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →