Ножиці по металу Stanley FatMax 2-14-567 лівий різ
Фото 5 |
Stanley FatMax 2-14-567 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 2-14-567 лівий різ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Fatmax Nożyce Czarny/Czerwony 74 x 25 x 29 cm 2-14-567 | 64 zł |
Stanley FatMax 2-14-567 DO-NR-NCE-STN-009 | 64 zł |
Nożyce do blachy STANLEY Fatmax 2-14-567 | 54 zł |
Nożyce do blachy proste lewe 250 mm | 95 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 2-14-567
Ціни на Stanley FatMax 2-14-567 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-567 лівий різ | від 54 zł | 11 пропозицій | ||
Stanley FatMax 2-14-568 правий різ | від 51 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →