Nożyce do metalu Yato YT-1963 200 mm
Yato YT-1963 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1963 200 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-1963 TOOLS | 19 zł |
Nożyce YATO YT-1963 | 17 zł |
YATO NOŻYCE DO BLACHY 8' 1963 | 27 zł |
Nożyce do cięcia blachy 200 mm Yato YT-1963 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 16 zł |
Modyfikacje Yato YT-1963
Ceny na Yato YT-1963 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1963 200 mm | od 16 zł | 6 oferty | ||
Yato YT-1964 250 mm | od 17 zł | 5 oferty | ||
Yato YT-1965 300 mm | od 21 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →