Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7900 XT NITRO+ Vapor-X (11323-01-40G)
Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 7900 XT NITRO+ Vapor-X |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7900 XT NITRO+ Vapor-X
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire Nitro Radeon Rx7900Xt Gaming Oc Vapor-X 11323-01-40G Karta Grafic | 4 319 zł |
Sapphire Radeon RX 7900 XT NITRO+ - 20 GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 3 845 zł |
Sapphire Radeon RX 7900 XT Nitro+ 20GB Vapor-X GDDR6 OC GR-ATIP-SAP-453 | 3 899 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 7900 XT Gaming Vapor-X OC 20GB | 5 000 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 7900 XT Gaming Vapor-X OC 20GB | 5 000 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →