SSD SanDisk My Passport WDBAGF5000ABL-WESN 500 GB
Zdjęcia 21 |
SanDisk WDBAGF5000ABL-WESN 500 GB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk My Passport WDBAGF5000ABL-WESN 500 GB
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD My Passport Portable SSD 500GB with NVMe Technology USB-C Read Speeds o | 457 zł |
WD Zewnętrzny dysk WD My Passport SSD 500GB Szary WDBAGF5000AGY-WESN | 387 zł |
WD My Passport SSD - 500GB - Space Grey | 407 zł |
Dysk zewnętrzny WESTERN DIGITAL My Passport SSD, 500 GB, USB-C 3.1 | 309 zł |
WD My Passport SSD 500GB niebieski HD-SSDZ-WD-021 | 329 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje SanDisk My Passport WDBAGF5000ABL-WESN
Ceny na SanDisk My Passport WDBAGF5000ABL-WESN |
---|---|---|---|---|
SanDisk My Passport WDBAGF5000ABL-WESN 500 GB | od 239 zł | 29 oferty | ||
SanDisk My Passport WDBAGF0020BBL-WESN 2 TB | od 572 zł | 46 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →