Lodówka Samsung RH69B8941B1 czarny
Zdjęcia 14 |
Samsung RH69B8941B1 czarny czarny stal nierdzewna |
|
Prezentacja żywności w lodówce z podwójnymi drzwiami. Możliwość obsługi zamrażarki w trybie chłodzenia.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RH69B8941B1 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Samsung RH69B8941B1 Side by Side 178 cm Czarna | 6 689 zł |
Samsung Samsung RH69B8941B1 Lodówka Side by Side 645 l 178 cm RH69B8941B1/ | 6 689 zł |
Lodówka SAMSUNG RH69B8941B1 EF Side by Side No frost 178cm Podajnik wody K | 6 689 zł |
Lodówka SAMSUNG RH69B8941B1 EF Side by Side No frost 178cm Podajnik wody K | 6 689 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Samsung RH69B8941B1
Ceny na Samsung RH69B8941B1 |
---|---|---|---|---|
Samsung RH69B8941B1 czarny | od 6 689 zł | 8 oferty | ||
Samsung RH69B8941S9 stal nierdzewna | od 9 012 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →