Karta pamięci Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB
Zdjęcia 3 |
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB |
|
Dysk przeznaczony do ciągłego zapisu dużych strumieni danych. Model został wydany z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezawodności przechowywania informacji w trudnych warunkach eksploatacji. Idealnie sprawdza się w systemach CCTV, rejestratorach samochodowych oraz kamerach na karoserii. Karta microSD o pojemności 128 GB umożliwia nieprzerwane nagrywanie przez ponad 70 000 godzin.
W modelu zastosowano standardy UHS-I Class 3 (U3) oraz Video Speed Class 30 (V30) - za tymi wskaźnikami kryje się minimalna gwarantowana prędkość zapisu danych na poziomie co najmniej 30 MB/s. Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB nadaje się do nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości 4K. Szybkość sekwencyjnego zapisu na pendrive sięga 40 MB/s, odczyt danych z niego – 100 MB/s. Napęd jest chroniony przed wstrząsami i upadkami, pyłem i wodą, promieniowaniem magnetycznym i rentgenowskim oraz wahaniami temperatury w zakresie od -25°C do +85°C. Ponadto jego wydajność jest zachowana po zanurzeniu w wodzie morskiej na głębokość 1 m (przez 72 godziny). Produkt objęty jest ograniczoną 5-letnią gwarancją producenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB
Wszystkie ceny 26 →SAMSUNG PRO Endurance 128 GB microSDXC UHS-I U3 100 MB/s karta pamięci mon | 79 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance microSDHC 128GB MB-MJ128KA/EU | 110 zł |
Samsung PRO Endurance microSD/SD - 100MB/s - 128GB | 97 zł |
Samsung Samsung PRO Endurance 2022 microSD karta pamięci MB-MJ128KA/EU | 99 zł |
Samsung PRO Endurance microSDXC 128GB wersja 2022 RF-SDMIC-SAM-120 | 98 zł |
Modyfikacje Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30
Ceny na Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 64 GB | od 53 zł | 21 oferta | ||
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB | od 79 zł | 27 oferty | ||
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 256 GB | od 152 zł | 21 oferta |