SSD Samsung PM1733 MZWLJ15THALA 15.36 TB
Samsung MZWLJ15THALA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Samsung PM1733 MZWLJ15THALA
Ceny na Samsung PM1733 MZWLJ15THALA |
---|---|---|---|---|
Samsung PM1733 MZWLJ1T9HBJR 1.92 TB | od 2 362 zł | 2 oferty | ||
Samsung PM1733 MZWLJ3T8HBLS 3.84 TB | od 3 099 zł | 4 oferty | ||
Samsung PM1733 MZWLJ7T6HALA 7.68 TB | od 7 320 zł | 2 oferty | ||
Samsung PM1733 MZWLJ15THALA 15.36 TB | od 14 432 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →