Karta pamięci Samsung EVO Select microSD 512 GB
Wideo 15Zdjęcia 5 |
Samsung EVO Select microSDXC 512Gb 256 GB512 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EVO Select microSD 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung EVO Select MB-ME512HA/EU Karta Pamięci MicroSDXC 100 MB/s prędkość | 289 zł |
Samsung EVO Select mSD MB-ME512KA/EU Karta Pamięci 512 GB Niebieski | 246 zł |
SAMSUNG EVO Select karta pamięci microSDXC UHS-I U3 100 MB/s Full HD i 4K | 615 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung EVO Select microSD
Ceny na Samsung EVO Select microSD |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Select microSD 256 GB | od 119 zł | 1 oferta | ||
Samsung EVO Select microSD 512 GB | od 246 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →