Карта пам'яті Samsung EVO Select microSD 512 ГБ
Відео 15Фото 5 |
Samsung EVO Select microSDXC 512Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung EVO Select microSD 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung EVO Select MB-ME512HA/EU Karta Pamięci MicroSDXC 100 MB/s prędkość | 289 zł |
Samsung EVO Select mSD MB-ME512KA/EU Karta Pamięci 512 GB Niebieski | 246 zł |
SAMSUNG EVO Select karta pamięci microSDXC UHS-I U3 100 MB/s Full HD i 4K | 615 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung EVO Select microSD
Ціни на Samsung EVO Select microSD |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Select microSD 256 ГБ | від 119 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung EVO Select microSD 512 ГБ | від 246 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →